• Dalešický pivovarský restaurant
  • Dalešický pivovarský restaurant
  • Dalešický pivovarský restaurant
  • Dalešický pivovarský restaurant
Pivovarský restaurant Zelená Kočka točí Dalešické pivo!
Pivovarský restaurant Zelená Kočka točí Lucky Bastard!
Pivovarský restaurant Zelená Kočka točí Moravii!


Pivovarský restaurant Zelená Kočka

Vítáme vás na stránkách Zelené Kočky -
Pivovarského restaurantu

Pivovarský restaurant navazuje na tradici příjemného gastronomického zážitku z kvality podávaných pokrmů a široké nabídky nápojů pod značkou Zelená Kočka. Atmosféru restaurantu podtrhuje prostředí prvorepublikového dalešického pivovaru filmových Postřižin. Ke kulinářskému umění šéfkuchaře doporučujeme čepovaný ležák z pivovaru Dalešice nebo ležák z Beskydského pivovárku. Na čepu pravidelně najdete speciální várky z dalešického pivovaru nebo svrchně kvašené speciály z produkce malých pivovarů. Dále pestrou nabídku moravských a světových vín prestižních značek. Restaurant také nabízí posezení na letní zahrádce v centru města nebo nekuřácké prostředí v době denního menu. Jsme připraveni uvést opět Vaše chuťové pohárky do stavu blažené pozornosti.

Nabízíme

Ve stylovém prostředí pivovarského restaurantu podáváme širokou nabídku specialit tradiční české kuchyně, doplněnou o italskou kuchyni. Najdete u nás také speciality pro dvě osoby, pro malé zájezdy a denní nabídku hotových jídel. Při přípravě pokrmů používáme nejkvalitnější suroviny, což zajistí harmonii chutí a vůní pokrmů.

Pivovarský restaurant Zelená Kočka má kapacitu 100 míst. V letních měsících je otevřena zahrádka s dalšími 100 místy.NABÍDKOVÉ MENU:

Pivovarský restaurant Zelená Kočka